fotowoltaika dla domu

dlaczego warto?

niskie rachunki

uniezależniasz sie w dużej mierze od podwyżek prądu

nowoczesność

zwrot części kosztów - program "Mój Prąd"

ekologiczność

Koszt instalacji fotowoltaicznej dla domu może wydawać się wysoki. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że panele fotowoltaiczne to jedne z najtańszych urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii. Aktualnie możemy skorzystać z korzystnej dotacji na instalację fotowoltaiczną. Pozwoli nam to na osiągnięcie niższych rachunków oraz uniezależnienia się od podwyżek prądu.

Zadbamy o to by instalacja doskonale wpasowała się w architekturę Twojego obiektu. Dzięki korzystaniu z energii słonecznej przyczynisz się również do zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza.

Instalacja fotowoltaiczna może pokryć częściowo lub całkowicie zapotrzebowanie Twojego domu na energię elektryczną. Nadwyżki wyprodukowanej energii zostają odesłane do sieci. Te nadwyżki możesz odebrać w przypadku większego zapotrzebowania. Wyobraź sobie, że zapominasz o zmiennych rachunkach za energię elektryczną. Jedyna opłata to opłata „stała” za przyłączenie do sieci.

W zależności od Twojego zapotrzebowania na energię elektryczną instalacja fotowoltaiczna może zwrócić się nawet po 4-5 latach. Niestety nie da się jednoznacznie określić czasu zwrotu. Coraz większe podwyżki skracają ten okres.

Jesteśmy specjalistami i Twoje panele fotowoltaiczne zainstalujemy tak aby zmaksymalizować ich efektywność.

Zacznij korzystać z prądu ze słońca!

Jak to działa?

wykonujemy projekt

budujemy instalację

zgłaszamy instalację do OSD

oszczędzasz do 90% kosztów za energię elektryczną