Instalacja fotowoltaiczna dla domu

Bezpłatna Wycena

Na podstawie analizy potrzeb i możliwości instalacyjnych przygotujemy szczegółową, bezpłatną ofertę z wyceną (wystarczy rachunek za energię elektryczną i zdjęcie obiektu)

Montaż i Serwis

Sprawnie i profesjonalnie zamontujemy i uruchomimy system fotowoltaiczny.

Finansowanie

Oferujemy możliwość zakupu za gotówkę oraz na raty. Pomagamy w przejściu przez proces związany z udzieleniem kredytu, oraz zapewniamy atrakcyjne oprocentowanie.

Zdalna Obsługa Systemu

Dzięki specjalnej aplikacji umożliwimy Ci samodzielne, zdalne monitorowanie

Koszt instalacji fotowoltaicznej dla domu może wydawać się wysoki. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że panele fotowoltaiczne to jedne z najtańszych urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii. Aktualnie możemy skorzystać z korzystnej dotacji na instalację fotowoltaiczną. Pozwoli nam to na osiągnięcie niższych rachunków oraz uniezależnienia się od podwyżek prądu.

Zadbamy o to by instalacja doskonale wpasowała się w architekturę Twojego obiektu. Dzięki korzystaniu z energii słonecznej przyczynisz się również do zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza.

Instalacja fotowoltaiczna może pokryć częściowo lub całkowicie zapotrzebowanie Twojego domu na energię elektryczną. Nadwyżki wyprodukowanej energii zostają odesłane do sieci. Te nadwyżki możesz odebrać w przypadku większego zapotrzebowania. Wyobraź sobie, że zapominasz o zmiennych rachunkach za energię elektryczną. Jedyna opłata to opłata „stała” za przyłączenie do sieci.

W zależności od Twojego zapotrzebowania na energię elektryczną instalacja fotowoltaiczna może zwrócić się nawet po 4-5 latach. Niestety nie da się jednoznacznie określić czasu zwrotu. Coraz większe podwyżki skracają ten okres.

Jesteśmy specjalistami i Twoje panele fotowoltaiczne zainstalujemy tak aby zmaksymalizować ich efektywność.

Fotowoltaika krok po kroku

Wykonujemy projekt

Budujemy instalację

Zgłaszamy instalację do OSD

Gwarancja i serwis

Oszczędzasz do 90% kosztów za energię elektryczną

Co mówią o nas nasi klienci

Firma z wieloletnim doświadczeniem, ponad 1000 instalacji świadczy o bardzo dużym doświadczeniu, ekipy kompetentne, szybki kontakt, pomoc z formalnościami. Rewelacja!

Wojciech B.

Pan Kacper doradził, zamontował i zamówił towar. Wszystko działa od pół roku bez zarzutu a rachunki za prąd są praktycznie zerowe. Polecam każdemu!

Mariusz R.

Zacznij korzystać z prądu ze słońca!